Go to Top

2 Urodziny Coworking O4

Coworking O4 działający na terenie Olivia Business Centre, świętował 9.08.2017r. swoje 2 Urodziny. Stowarzyszenie Absolwentów MBA jest członkiem społeczności O4 od 2015r. To właśnie na terenie Centrum Konferencyjnego O4 odbywają się najczęściej nasze spotkania, a wszyscy członkowie SA MBA mają nieograniczony dostęp do przestrzeni coworkingowej. Jedni z nas korzystają z niej często, po to aby popracować w oferowanej tu przestrzeni, inni korzystają sporadycznie, aby np. umówić się z partnerem biznesowym w dogodnej i prestiżowej lokalizacji. Informację, jak skorzystać z przestrzeni O4 znajdziesz tutaj.

Na święto 2-latka, czyli O4 przybyli przedstawiciele licznych firm i organizacji rezydujących w O4. Na początku spotkania Marta Moksa i Tomasz Woźniak przedstawili kilka ciekawych faktów o O4, coworkingu oraz planowanych i realizowanych już projektach. Wymienili również nasze stowarzyszenie, jako partnera projektu akceleratora kosmicznego Space3ac, w którym członkowie SA MBA są mentorami. Był gość specjalny z Bali, czyli Marta Komosa. Rozgrywany był też fantastyczny turniej między Drużyną o4, a Drużyną Reszty Świata! Zgadnijcie kto wygrał?

Prezes Małgorzata Tobiszewska przekazała na ręce Marty Moksy gorące gratulacje i podziękowania od naszego stowarzyszenia wraz z życzeniami dalszych sukcesów dla Zespołu o4.

Tort był wyśmienity, grill bardzo smaczny, muzyka rewelacyjna, a atmosfera znakomita do nawiązania i zacieśniania relacji towarzyskich i biznesowych. Dziękujemy Zespołowi O4 za te 2 lata!

Małgorzata Tobiszewska

fot: Joanna frota Kurkowska // oliviacentre.com

, , , , , , , ,