Go to Top

5 urodziny Stowarzyszenia Absolwentów MBA

5 urodziny SA MBA

Drodzy Jubilaci,

Stowarzyszenie Absolwentów MBA powstało w 2013r, więc właśnie w tym roku obchodzimy nasze 5 urodziny. Uczciliśmy to w gronie rodzinnym, czyli w towarzystwie naszych członków i ich najbliższych.

Było to spotkanie:

  • wspomnieniowe – Jarosław Filipczak zabrał nas w podróż sentymentalną, przypominając najciekawsze momenty naszej historii i spotkań merytorycznych, wyjazdowych, familijnych i towarzyszących im imprez,
  • merytoryczne – zaznajomiliśmy się z procesem warzenia piwa w Browarze Port Gdynia,
  • imprezowe – tort własnoręcznie krojony przez Zarząd, czyli Dominikę Zielińską i Krzysztofa Pieczułajtisa,  oraz obiecane tańce na parkiecie,
  • atrakcyjne –  z nami są wyłącznie atrakcje zarówno zapowiedziane jak i niespodziewane (tym razem były to fajerwerki),
  • inspirujące – narodziło się kilka pomysłów na kolejne spotkania i działania.

Z roku na rok rośniemy, przybywa nam członków, partnerów, ciekawych inicjatyw. Cieszymy się z sukcesów naszych członków, kibicujemy im, wspieramy się w trudniejszych chwilach. Jesteśmy gronem utalentowanych menadżerów, ludźmi z ciekawymi pasjami, aktywnymi społecznikami, osobami z pozytywnym nastawieniem do życia, ambitnymi liderami stawiającymi sobie wysoko poprzeczkę i nawzajem się inspirującymi. Dlatego tak bardzo lubimy się spotykać i celebrować te okazje.

Życzę nam wszystkim, abyśmy naszą zdobytą wiedzę na MBA wykorzystywali w arcyciekawych i rozwijających nas projektach, odnosili wyjątkowe sukcesy, a nasze stowarzyszenie rosło w siłę!

Małgorzata Tobiszewska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA

 

 

 

, , , , , ,