Go to Top

Akademia Golfa SA MBA – Tokary Golf Club – 31.05.2019

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na Akademię Golfa członków SA MBA (zapraszamy również osoby towarzyszące). Akademia Golfa SA MBA odbędzie się 31.05.2019 (piątek) w godz. 16.30 – 20.30 w Tokary Golf Club (Przodkowska 63, Tokary) mapa tutaj

W programie Akademii Golfa: pokaz gry w golfa w wykonaniu Trenera, szkolenie na obiektach treningowych tj. Driving Range, Putting Green. Uczestnicy będą mieli zapewniony sprzęt do ćwiczeń.

Rejestracja do 23.05.2019www.samba-2019-05.evenea.pl. Ze względów organizacyjnych proszę o zachowanie terminu rejestracji, tego dnia zamykamy listę uczestników.

Wstępny harmonogram: 

Godzina 16:30 Przyjazd i rejestracja gości.

Godzina 17:00 Przywitanie uczestników. Krótkie wprowadzenie: omówienie zasad i etykiety gry. Trener/instruktor prezentuje grę na polu (dołek numer 10).

Godzina 17:45 Nauka gry – szkolenie podstawowych technik: Longest Drive czyli nauka zamachu golfowego – swing, zajęcia odbywają się na strzelnicy golfowej – Driving Range. Putting – uderzenie bezpośrednio do dołka, zajęcia odbywają się na Putting Greenie

Godzina 19.30 Kolacja

Koszt uczestnictwa (płatność gotówką na miejscu):

50 zł – członkowie SA MBA

150 zł – sympatycy/osoby towarzyszące

  • Zgłoszenie uczestnictwa obliguje członka SA MBA do pokrycia kosztów (również w przypadku nie dojechania na spotkanie).
  • Prosimy o uwzględnienie piątkowych korków i punktualne przybycie.
  • Prosimy o zadbanie o odpowiedni strój obowiązujący na polu golfowym (zdjęcie poniżej). Buty sportowe – nie musicie mieć typowych butów do golfa. Jeansy – stanowcze NIE! Można się przebrać na miejscu.

Do zobaczenia na polu golfowym!

Małgorzata Tobiszewska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA

www.mba-absolwenci.pl

Jeśli potwierdziłeś/aś swoje uczestnictwo jednak zmieniły Ci się plany i wiesz, że nie będziesz mógł/a przybyć to odwołaj swoje uczestnictwo e-mail: zarzad@mba-absolwenci.pl

, ,