Go to Top

Deser z HR – 11.10.2016

Firma Sii Gdańsk i Olivia Business Centre zapraszają do uczestnictwa w drugim spotkaniu z cyklu Deser z HR, które jest dedykowane specjalistom i managerom działów HR.  W programie wystąpienie Katarzyny Figury, a panel  dyskusyjny – Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce, będzie moderować Małgorzata Tobiszewska – Dyrektor Instytutu Rozwoju Kadr, prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA.

CZAS I MIEJSCE

Spotkanie odbędzie się 11.10.2016 (wtorek) o godzina 13:00 w Olivia Business Centre, bud. Olivia Tower, 12 piętro Olivia Sky Club (Al. Grunwaldzka 472 A, Gdańsk)

 ZAPISY

Na wydarzenie można zapisać się i zarejestrować na stronie www.deserzhr.evenea.pl. Liczba miejsc ograniczona. Każda z zaproszonych firm może wyznaczyć dwie osoby, które będą uczestniczyć w spotkaniu.

PROGRAM Deser z HR #2  11.10.2016 (wtorek)

13:00 – 13:15 – kawa powitalna

13:15 – 14:15 – wystąpienie Katarzyny Figury, cenionej polskiej aktorki filmowej, telewizyjnej oraz teatralnej – Zmotywuj siebie, czyli droga do osiągnięcia satysfakcji w pracy. Dowiedz się jak nie zwalniać tempa w życiu zawodowym i być przy tym cały czas na szczycie. Poznaj przepis na sukces Kasi Figury i posłuchaj wskazówek – jak być na TOPie.

14:15 – 15:15 – panel dyskusyjny – Żeby mi się chciało tak, jak mi się nie chce. W trakcie panelu posłuchasz ekspertów, którzy na podstawie osobistego i przede wszystkim zawodowego doświadczenia opowiedzą o dobrych praktykach motywowania pracowników, którzy czują się znużeni codzienną pracą i są zdemotywowani. Czy wspierać ich w przezwyciężeniu trudnego momentu i przywracać im radość z wykonywanej pracy? Jeśli tak, to w jaki sposób to skutecznie robić… a może zachęcać do radykalnej zmiany? Więcej dowiesz się w trakcie Deser z HR. Weź udział w ciekawej dyskusji.

15:15 – 16:00 – networking

, , , , , ,