Go to Top

INNTU – Komunikacja kryzysowa

17 kwietnia 2019r, spotkaliśmy się w gronie członków i sympatyków SA MBA w Olivia Business Centre – O4. To było pierwsze spotkanie po zmianie zarządu, więc jednocześnie była to okazja do podziękowań dla członków zarządu kadencji 2017-2019, którzy poświęcili swój czas i energię na rzecz naszego stowarzyszenia. Prezes Małgorzata Tobiszewska w imieniu wszystkich członków SA MBA podziękowała Joannie Kraska, Ewelinie Strawie i Jackowi Barzowskiemu za wkład w rozwój naszej organizacji.

Gościem kwietniowego spotkania była ekspertka od komunikacji kryzysowej Alina Geniusz-Siuchnińska z Inntu. Dowiedzieliśmy się z jej inspirującego wystąpienia dlaczego kryzys jest najbardziej prawdopodobnym scenariuszem każdego projektu.

KRYZYS?                                                                                                                                        Nie pytaj: czy nadejdzie. Ale – kiedy i z jaką siłą uderzy. I czy jesteś gotowy?

Nasza prelegentka opowiedziała nam historię kryzysowych sytuacji takich jak FUKUSHIMA (2011), OSCARY (2017), SZCZEKOCINY (2012), STRAJK SZKOLNY (2019) oraz przedstawiła case study FORUM GDAŃSK. Dyskutowaliśmy też o tym, jak zbudować odporność na kryzys, jak przygotować się i budować gotowość w swojej organizacji na niespodziewane trudne sytuacje. Dzięki uprzejmości autorki możemy udostępnić dla zainteresowanych prezentację, którą dla nas przygotowała Alina Geniusz- Siuchcińska. Jest do pobrania poniżej. Na ostatnim slajdzie znajdziecie kontakt do naszej prelegentki, możecie ją też w razie potrzeby odszukać na LinkedIn www.linkedin.com/in/alinageniusz.

Inntu_KomunikacjaKryzysowaSAMBA_kwiecień2019

 

, , , , , , , ,