Go to Top

Kompetencje lidera przyszłości – Gdańsk, 5.02.2020

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków SA MBA, absolwentów i słuchaczy MBA oraz Sympatyków na spotkanie poświęcone kompetencjom lidera przyszłości. Naszymi prelegentkami będą Małgorzata Knut i Marta Abramska.

Kompetencje lidera przyszłości. 

Co to oznacza dla managera i czego potrzebuje, aby osiągnąć sukces?

Uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z najnowszymi trendami zachodzącymi w gospodarce, które determinują zarówno rynek pracy, jak i potrzeby pracowników. Te z kolei wywołują nie tylko skutki po stronie pracowników, ale wymagają od liderów fundamentalnej zmiany sposobu myślenia. Jak w takim razie ewoluować będzie rola managera?

Główne zagadnienia, które poruszymy podczas wystąpienia to m.in.:

●   Globalne trendy rynkowe i ich wpływ na:

  • rynek pracy,
  • transformację roli lidera i jego styl zarządzania,
  • pracowników, ich preferencje, potrzeby i oczekiwania wobec firmy i liderów.

●   Jakie umiejętności, przekonania i wartości będą odgrywały kluczową rolę, by sprostać zmianom zachodzącym na rynku i w organizacjach?

●   Co możesz zacząć już dziś, aby dobrze przygotować się na scenariusze przyszłości?


Małgorzata Knut

15 lat w funkcjach zarządczych, m.in.: jako członek zarządu oraz prezes w spółkach sektora finansowego.

Absolwentka zarządzania m.in. Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Przez wiele lat manager zarządzający siecią sprzedaży, ofertą produktową oraz budową nowoczesnych kanałów dystrybucji w spółkach sektora finansowego, współzałożyciel pierwszego w Polsce towarzystwa ubezpieczeń należącego do banku (mBank) i ekspert rynku bancassurance.

Brała udział w procesach budowania spółek od podstaw, przeprowadzania fuzji, restrukturyzacji, zmiany strategii oraz kultury organizacyjnej.

Od 5 lat mentor, trener zarządzania i shadow manager wspierający liderów w rozwoju umiejętności przywódczych oraz ich skutecznego wykorzystania w zarządzaniu zespołami i organizacjami.

Marta Abramska

14 lat międzynarodowego doświadczenia managerskiego, m.in. w firmie konsultingowej wielkiej czwórki w Londynie. Lata doświadczeń w tworzeniu i zarządzaniu zespołami wysokiej efektywności.

Dziesiątki przeprowadzonych projektów dla największych na świecie firm w sektorze finansowym w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Portfel doświadczeń i wiedzy o „best practice” z międzynarodowych organizacji.

Z wykształcenia aktuariusz, przez wiele lat specjalista od zarządzania ryzykiem w sektorze finansowym.

Teraz akredytowany coach ICF, shadow manager i trener biznesu wspierający liderów, którzy chcą kwestionować status quo i zarządzać nowocześnie.

Wykładowca i trener w Animas Centre for Coaching w Londynie i Berlinie.

Obie prelegentki są również autorkami podcastu „Modern Way to Lead” dostępnego na platformach: Spotify, Apple Podcast oraz Google Podcast. 

, , ,