Go to Top

Lidia Buksak o wystąpieniach biznesowych

Lidia Buksak, trener wystąpień biznesowych i medialnych była gościem październikowego spotkania Stowarzyszenia Absolwentów MBA pt. Przemawiaj i buduj relacje! Spotkanie odbyło się w przestrzeni konferencyjnej O4 w Olivia Business Centre i jak zwykle rozpoczęło się od kwadransu networkingowego przy kawie a następnie krótkiego wystąpienia  przedstawicieli zarządu Małgorzaty Tobiszewskiej i Jarosława Filipczaka. W ramach Inspiracji biznesowych swoje wystąpienie miała Izabela Bednarska oraz Ewelina Strawa.

Licznie przybyli menadżerowie skorzystali z inspirujących porad ekspertki Lidii Buksak, która na co dzień pracuje i szkoli wyższą kadrę menadżerską oraz dziennikarzy i osoby medialne.  Przemówienia i prezentacje biznesowe to codzienność dla menadżera. Każdy z nas chce mieś skuteczną prezentację, która zapadnie w serce odbiorcom. Każdy z nas chce wypaść przed publicznością jak najlepiej. Każdy z nas chce aby jego prezentacja była profesjonalna. Lidia Buksak zdradziła nam kilka sekretów skutecznej prezentacji, a wielu z nas zainspirowała do doskonalenia swojego warsztatu.

Osoby, które pytały o możliwość indywidualnego wsparcia i szkolenia dla siebie/swojej kadry menadżerskiej zachęcamy do zapoznania się z ofertą i bezpośredniego kontaktu z Lidią Buksak.

, , , ,