Go to Top

Pasjonat Budownictwa, czyli spotkanie z Ryszardem Trykosko

Podczas wrześniowego spotkania Stowarzyszenia Absolwentów MBA gościliśmy prezesa Ryszarda Trykosko, jednego z najlepszych menadżerów na Pomorzu, pasjonata budownictwa. Inwestycje, które realizował na stałe wpisały się już w pomorski krajobraz i codziennie z nich korzystamy. Stadion Energa Gdańsk, trasy komunikacyjne „Sucharskiego” i „Słowackiego” z tunelem pod Martwą Wisłą, Europejskie Centrum Solidarności, Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Szpital w Wejherowie, inwestycje Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej czy gdyńskie osiedla mieszkaniowe to tylko część ze zrealizowanych przez niego projektów. Podczas spotkania Ryszard Trykosko bardzo barwnie opowiedział o wyzwaniach, które podejmował. Zwrócił uwagę na nieocenioną rolę zespołu który zbudował i z którym pracował realizując  wielomilionowe a nawet miliardowe inwestycje, kluczowe dla naszego Pomorza. To było bardzo wartościowe spotkanie dla nas, jako menadżerów.

Spotkanie było też okazją do złożenia podziękowań za wieloletnią efektywną i partnerską współpracę Izabeli Bednarskiej, która przez 7 lat była Dyrektorem Programowym MBA w Wyższej Szkole Bankowej, a obecnie podjęła inne wyzwania zawodowe.

Podczas spotkania Małgorzata Tobiszewska i Jarosław Filipczak przedstawili w imieniu zarządu plan działania i spotkań na najbliższe miesiące.

 

, , , , ,