Go to Top

Pracuj w logistyce – Mira Kluczniak

Na portalu www.pracujwlogistyce.pl ukazał się artykuł którego jedną z bohaterek jest Mira Kluczniak – członkini SA MBA (na zdj. po lewej Monika Todorow-Wrycza, po prawej Mira Kluczniak). Mira podczas wrześniowego spotkania, opowiadała nam o swojej pasji zdobywania korony wulkanów ziemi. Kto z nami był, to miał okazję obejrzeć i wysłuchać relacji z jej wypraw.

„Rywalizacja zawodowa, a prywatnie przyjaźń i wspólne zdobywanie najwyższych szczytów górskich w najdalszych zakątkach świata. Czy jest to możliwe? Tak, chociaż nie zdarza się zbyt często. Poznajmy historię dwóch trzydziestoparolatek z Trójmiasta, które wspólną pasją przezwyciężają stereotypy i bariery.
Na co dzień, dziewczyny rywalizują ze sobą na gruncie zawodowym, ale w życiu prywatnym są przyjaciółkami. Mira Kluczniak, od prawie trzech lat zarządza firmą PEKO Spedycja Międzynarodowa i co roku zdobywa kolejne górskie szczyty z firmową flagą w ręku i głową pełną marzeń. Monika Todorow-Wrycza sprzedaje usługi transportowe w firmie IGS Schreiner Polska, a na wierzchołki wulkaniczne dzielnie wnosi transparenty w ważnych, dla siebie i swoich bliskich, intencjach.”

Cały artykuł przeczytasz tutaj

????

Mira Kluczniak opowiada o swojej pasji zdobywania korony wulkanów ziemi podczas spotkania Stowarzyszenia Absolwentów MBA – 12.09.2016

, , , ,