Go to Top

Project Management Challenge – Sim Workshop / Symulacja biznesowa RAVEN 13

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na Project Management Challenge – Sim Workshop. Symulacja Raven 13 jest doświadczeniem kooperacyjnym, nastawionym na integrację grupy i ćwiczenie współdziałania.

TERMIN: 6.06.2018 godz. 17.30 – 20.30

MIEJSCE: Olivia Business Centre, O4, II piętro, sala Żółta, Gdańsk, ul. Grunwaldzka 472

REJESTRACJA: www.samba-2018-06-06.evenea.pl

W czasie warsztatu będziemy pracowali z symulacją „Raven 13”, wybierając i osiągając cele w świecie VUCA – pełnym zmienności i niepewności, złożonym i niejednoznacznym. „Raven 13″ jest symulacją akcji ratunkowej prowadzonej na podwodnej stacji badawczej. W wyniku podwodnego trzęsienia ziemi cała stacja jest zagrożona. Los uwięzionych pod wodą ludzi zależy od umiejętności zespołu ratowników – ich zdolności do planowania, komunikacji i skutecznego działania. Warsztat będzie okazją, żeby poznać i przetrenować podstawowe elementy podejścia Agile.

Warsztat będzie bardzo dynamiczny i angażujący. Symulacja „Raven 13” łączy w sobie elementy wirtualne z rzeczywistymi i pozostawia zawsze u uczestników niezapomniane wrażenia. Więcej o symulacji www.abcportal.eu/games 

Wymagania od uczestników: naładowany smartfon

Warsztat poprowadzi autor symulacji Grzegorz Nawara – właściciel Abcportal Games. Ma 10+ lat doświadczenia w budowaniu zespołów i zarządzaniu projektami IT. Prowadzi warsztaty w obszarach strategii, zarządzania kryzysem, komunikacji, budowy zespołu i negocjacji. Od 7 lat projektuje symulacje biznesowe.

, , ,