Go to Top

Relacja – Kariera Menadżera XXI wieku – 15.05.2017

15.05.2017r.  w gościnnych progach O4 – Olivia Business Centre odbyło się  spotkanie Stowarzyszenia Absolwentów MBA, którego tematem przewodnim był rozpoczynający się właśnie projekt Kariera Menadżera XXI wieku. Po przywitaniu licznie zgromadzonych członków i Sympatyków przez prezes Małgorzatę Tobiszewską oraz Ewelinę Strawę – koordynatorkę projektu, zarząd SA MBA przedstawił plan działania do końca roku.

W pierwszej części spotkania prelegentkami były przedstawicielki JOBHOUSE Agencji Zatrudnienia, z którą SA MBA podpisała umowę o współpracy: Natalia Bogdan – prezes i Kamila Czarnomska – doradca kariery, które przybliżyły uczestnikom możliwości współpracy mającej na celu wsparcie kariery kadry menadżerskiej na preferencyjnych zasadach dla członków stowarzyszenia.

Druga część spotkania poświęcona była możliwościom zasiadania absolwentów MBA w radach nadzorczych. Zagadnienia z tym związane przedstawił  Marcin Jagłowski z Polskiego Korpusu Korporacyjnego, którego SA MBA jest partnerem merytorycznym. Wśród członków stowarzyszenia uczestniczących w spotkaniu zostały rozlosowane bezpłatne dostępy do portalu z informacjami o toczących się naborach do rad nadzorczych. Prezentację Polskiego Korpusu Korporacyjnego z informacjami można pobrać tutaj, a osoby zainteresowane uzyskaniem dostępu do portalu Polski Korpus Korporacyjny, mogą się na nim zarejestrować tutaj. 

Zdjęciowa relacja ze spotkania poniżej.

, , , , , , ,