Go to Top

Spotkanie SA MBA – Strategiczna gra biznesowa – 17.11.2016

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na spotkanie pt. Strategiczna gra biznesowa – warsztaty dążenia do celu. 

Ze względu na specyfikę spotkania mamy ograniczoną liczbę miejsc, więc pierwszeństwo w uczestnictwie mają członkowie Stowarzyszenia Absolwentów MBA wg kolejności zgłoszeń (członków prosimy o rejestrację max. do 11.11.2016, aby umożliwić uczestnictwo osób z listy rezerwowej). Naszych Sympatyków: absolwentów i studentów MBA, którzy nie są członkami SA MBA, zapraszamy do zapisania się na listę rezerwową. Osoby z listy rezerwowej zaprosimy do uczestnictwa w grze biznesowej w miarę wolnych miejsc (akceptacja zgłoszeń z listy rezerwowej nastąpi po 11.11.2016r. (na podstawie kolejności zgłoszeń).

Rejestracja: www.samba-sgb.evenea.pl

Uwaga! Rozpoczęcie gry: 17.45. Ze względu na specyfikę gry uprzedzamy, że od uczestników wymagana jest obecność podczas całej gry (od początku do końca). Osoby spóźnione nie będą mogły uczestniczyć w grze – to rozprasza wszystkich uczestników i nie ma możliwości ponownego wyjaśnienia zasad gry. 

Mistrzowie Gry:

  • Waldemar Dzienisz – kierownik projektów, trener, wykładowca. Z powodzeniem wdraża rozwiązania szyte na miarę i skutecznie stosuje zarówno sprawdzone jak i najnowsze narzędzia zarządcze. Strategiczna gra biznesowa „Twierdza Poznań” jest stosowana przez niego jako narzędzie: nauczania, diagnozy i budowania skutecznych zespołów.
  • Małgorzata Zaremba – Trener i Konsultant Biznesu. Jest asesorem z zakresu oceny i rozwoju pracownika. Wspiera swoich Klientów jako coach, coach kariery i doradca zawodowy. 

 

samba-2016-11-17-strategiczna-gra-biznesowa

, , , , , , , , ,