Go to Top

Spotkanie SA MBA – Tajniki motywacji lidera – 26.10.2016

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza Członków i Sympatyków na inspirujące warsztaty Tajniki motywacji lidera, które poprowadzi Ewa Jochheim – współzałożycielka Instytutu Durkalskiego, ekspert od motywacji. Podczas spotkania dowiesz się jak motywować siebie i innych do rzeczy codziennych i niezwykłych.

„Co różni Lidera od Menadżera? Motywacja do tego, co robią.”

Czy każdy może zostać charyzmatycznym liderem? Nie! Ale każdy może poznać tajniki motywacji lidera. Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

  • Jak rozwijać w sobie motywację i co ma ona wspólnego z wypaleniem zawodowym,
  • Jak żyć w zgodzie z sobą, być szczęśliwym i spełnionym zawodowo i prywatnie,
  • Dlaczego żony nie rozumieją mężów, którzy wiecznie robią nadgodziny (i odwrotnie),

to serdecznie zapraszamy na warsztat, który odbędzie się w Gdańsku w Olivia Business Centre – O4 sala Mars (wejście od strony patio) w dniu 26.10.2016 godz. 17.30. OBC – Gdańsk, al. Grunwaldzka 472B

REJESTRACJA: www.samba-motywacjalidera.evenea.pl

Podczas spotkania przedstawimy 16 motywatorów prof. Stevena Reissa (Reiss Motivation Profile) oraz jaki mają one wpływ na nasze zachowanie, jak je rozwijać i zaspakajać. Pokażemy zestawienie wyników badań na temat motywatorów polskich Managerów. A na zakończenie dwóch praktyków biznesu opowie o swoich doświadczeniach z motywacją w biznesie i co udało im się osiągnąć dzięki RMP (Reiss Motivation Profile).

Tutaj możesz obejrzeć wystąpienie Ewy Jochheim podczas Konferencji Morfologia Sprzedaży

Ewa Jochheim

Kreatywna optymistka z niewyczerpalnymi pokładami energii. Synów uczy tolerancji i otwartości, a w życiu kieruje się zasadą, że do pełni szczęścia konieczna jest „szczypta egoizmu”.

Po studiach ekonomii na Uniwersytecie w Monachium zajmowała się doradztwem M&A w niemieckich spółkach notowanych na giełdzie. Nauczyła się tam jak ważna jest etyka w pracy, networking i kreatywne myślenie.

Pracując z ludźmi nad ich rozwojem przez ostatnie 10 lat zrozumiała, że nic w życiu nie daje satysfakcji, jeżeli nie mamy motywacji i pasji do tego co robimy. Od 2 lat prowadzi Instytut Durkalskiego, w którym szerzy nowe podejście do motywacji w Polsce, pokazuje jak żyć w zgodzie z sobą, a wszystko na bazie indywidualnego podejścia do człowieka. W pracy wykorzystuje narzędzie do badania wewnętrznej motywacji „Reiss Motivation Profile”, które pozwala zmierzyć to, co dotychczas było niemierzalne.

samba-tajniki-motywacji-lidera-e-jochheim-2016-10-26

, , , , , , , , , ,