Go to Top

Z wizytą w Porcie Gdańsk

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. generuje w ostatnim czasie rekordowe przychody i pnie się w rankingach na największy port na Bałtyku. Właśnie rozstrzyga się przetarg na budowę Portu Centralnego, który będzie największą inwestycją w historii portu. Dzięki gościnności Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. będziemy mogli dowiedzieć się o dotychczasowych osiągnięciach portu i ambitnych planach rozwojowych. Wjedziemy na gondolę Kapitanatu i z tej perspektywy obejrzymy Port Gdańsk.

Spotkanie dedykowane członkom Stowarzyszenia Absolwentów MBA jednak mile widziane są osoby towarzyszące. Ze względu na to, że wjazd do Kapitanatu jest ograniczony, proszę o podanie podczas rejestracji wymaganych danych do zgłoszenia Was do Biura Bezpieczeństwa (imię i nazwisko, seria i numer dowodu tożsamości, marka i numer rejestracyjny samochodu).

Zgłoszenia maksymalnie do 23.05.2018, jednak bardzo proszę o jak najszybsze deklaracje bo muszę wcześniej podać orientacyjną liczbę osób.

Termin: 25.05.2018 godz. 17.00 (piątek)

Miejsce: Kapitanat Portu Północnego, Gdańsk ul. kpt. Żeglugi Wielkiej Witolda Poinca 1 (jedziemy jak na Westerplatte, skręcamy w prawo za Portową Strażą Pożarną), wieża Kapitanatu widoczna jest z daleka.

Rejestracja: https://samba-2018-05-25.evenea.pl/

, , ,