Go to Top

Zaproszenie na spotkanie z niezwykłym gościem – Andrzejem Lubowskim

Marta Moksa (O4 Managing Director) zaprasza w imieniu O4 i Olivia Business Centre, członków Stowarzyszenia Absolwentów MBA na spotkanie z niezwykłym gościem – Andrzejem Lubowskim – ekonomistą, publicystą, ekspertem w dziedzinie zarządzania, praktykiem z 20-letnim stażem w amerykańskich instytucjach finansowych.

Pan Andrzej Lubowski gościć będzie w O4 (Olivia Four, Olivia Business Centre) 15 czerwca o godz. 16:00. Tematem spotkania będzie „How to think big: biznesowy, kulturowy i mentalny podbój świata”.

Oprócz z pewnością ciekawej rozmowy, spotkanie będzie okazją do bezpośrednich spotkań w gronie menadżerów OBC i nie tylko.

Liczba miejsc na spotkanie jest limitowana, dlatego należy potwierdzić przybycie do 10 czerwca pod adresem e-mail:  o4@oliviacentre.pl 

O Andrzeju Lubowskim:

Andrzej Lubowski – stale zamieszkały w Kalifornii w USA, ekonomista, publicysta, specjalista w dziedzinie zarządzania. Absolwent warszawskiej Szkoły Głównej Handlowej, Uniwersytetu Berkeley oraz Uniwersytetu Stanforda. Blisko 20 lat doświadczenia w amerykańskim sektorze finansowym: 10 lat na stanowiskach kierowniczych w Citicorp/Citibank w Kalifornii i Nowym Jorku, przez 8,5 roku szef strategii Visy USA. Członek rad nadzorczych polskich i amerykańskich firm, doradca organizacji non-profit. Autor książki o swoim serdecznym koledze – Zbigniewie Brzezińskim. Prywatnie przyjaźni się z wielkimi tego świata, m.in. z Condoleezą Rice.

Link do jednego z  wywiadów: http://www.tvn24.pl/inny-punkt-widzenia,37,m/andrzej-lubowski,412231.html

, , , ,