Go to Top

Zarządzanie ryzykiem klimatycznym – Gdańsk 18.11.2021

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków SA MBA, absolwentów i słuchaczy MBA oraz Sympatyków na spotkanie z Tomaszem Gasińskim – Dyrektorem w Zespole Sustainability & Economics  w Deloitte, odpowiedzialnym za rozwój doradztwa w Centralnej i Wschodniej Europie w zakresie zarządzania ryzykiem ESG oraz ryzykiem klimatycznym. Tematem spotkania będzie:

Zarządzanie ryzykiem klimatycznym, w tym praktyczne aspekty definiowania Strategii Dekarbonizacyjnych zgodnie z metodyką Science Based Targets.

Termin: 18.11.2021 (czwartek) godz. 17.30

Miejsce: Hotel PURO Gdańsk Old Town **** (Wyspa Spichrzów), Gdańsk, ul. Stągiewna 26

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/samba-2021-11/

TOMASZ GASIŃSKI – Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w obszarach zarządzania środowiskiem, ryzykiem i w projektach dotyczących zrównoważonego rozwoju. Od wielu lat angażuje się w promowanie koncepcji i praktycznego zastosowania tych kwestii w działalności biznesowej. Spędził ponad 2.000 dni podczas pracy z klientami przy zarządzaniu projektami dla polskich i międzynarodowych organizacji m.in. w rolach: menadżera projektu, audytora środowiskowego, konsultanta, trenera w zakresie systemów zarządzania środowiskowego przedsiębiorstw, obszaru zarządzania ryzykiem ESG, strategicznej oceny, w tym ESG i CSR, w ramach łańcucha dostaw. Ekspert w zakresie GHG – obliczania, weryfikacji i raportowania emisji CO2. Ma wieloletnie doświadczenie jako zarządzający polskim oddziałem Det Norske Veritas, a także w zarządzaniu projektami strategicznymi i ryzykiem w branży Oil&Gas. Uczestniczył w przeszłości lub uczestniczy obecnie jako członek następujących organizacji: Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK, Rady Fundacji CentrumCSR.PL, Komitetu Technicznego PKN nr 305. do spraw rozwoju Polskiej Normy ISO 26000. Autor opracowań: „Zrównoważony biznes” oraz „Zarządzanie ryzykiem w procesie zrównoważonego rozwoju biznesu”. 

Stowarzyszenie Absolwentów MBA jest niezależną organizacją działającą od 2013 w Trójmieście. Skupia absolwentów i słuchaczy MBA wywodzących się z różnych uczelni w tym: WSB, PG, GFKM, UG, Koźmiński, WSL, UE, ZSB, MMBS. Więcej informacji na www.mba-absolwenci.pl.

Zapraszamy na spotkanie społeczności MBA!

Małgorzata Tobiszewska – Prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów MBA

 

 

, ,