Go to Top

Biznes po Arabsku, czyli jak dobić targu

Już 21 listopada zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Klimczak, autorką książki „Biznes po Arabsku, czyli jak dobić targu – o różnicach kulturowych w krajach arabskich zatoki arabskiej.” Spotkanie poprowadzi Beata Koniarska.

Termin: 21.11.2023 (wtorek) godz. 17:30 – 20.00

Miejsce: DNV, ul Łużycka 6e, Gdynia

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/samba-2023-11/

Agnieszka Klimczak – związana z Bliskim wschodem od 2007 roku, a z Polską od 1977; na podstawie własnego doświadczenia – w Zatoce Arabskiej jak i z przedsiębiorcami w Polsce – przedstawia różnice kulturowe i panujące stereotypy które dominują i często uniemożliwiają prowadzenie biznesu. Od 2017 roku w Pracodawca Pomorza pełni funkcje Pełnomocnika Zarządu ds. Relacji z Afryką Północną i Bliskim Wschodem.

Beata Koniarska – z kulturą i biznesem międzynarodowym związana od początków swojej kariery. Pierwsze doświadczenia zdobyła zarządzając departamentem Zasobów Ludzkich dla międzynarodowej brytyjskiej grupy chemicznej ICI. Odpowiedzialna za wdrożenie projektów restrukturyzacyjnych w Hiszpanii oraz Francji oraz za fuzję francuskich oddziałów do firm Henkel oraz Akzo Nobel. Następnie zarządzała departamentem Marketingu dla segmentu klejów przemysłowych na rynkach EMEA dla firmy Henkel. W tym czasie zdobyła nagrodę za Wybitne Osiągnięcia w Zarządzaniu Portfelem Produktów.

Podczas spotkania można będzie zakupić książkę „Biznesie po Arabsku, czyli jak dobić targu” w promocyjnej cenie 50 zł. Płatność gotówką lub Blik.

Zapraszamy!!!

, ,