Go to Top

Jak wykorzystać media w komunikacji marki – Gdynia 22.06.2022

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza członków SA MBA, absolwentów i słuchaczy MBA oraz Sympatyków na spotkanie z ekspertką public relations – Anną Fibak.

Temat spotkania: Nie taki diabeł straszny, czyli jak wykorzystać media w komunikacji marki

Termin: 22.06.2022 (środa) godz. 17.30

Miejsce: Hotel Mercure Gdynia, ul. Armii Krajowej 22

Rejestracja: https://app.evenea.pl/event/samba-2022-06

Anna Fibak Pomaga firmom skutecznie komunikować się z interesariuszami. Ekspertka public relations z 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w strategicznym kształtowaniu komunikacji firm i budowaniu ich relacji z mediami. W swoim portfolio ma projekty realizowane dla przedsiębiorstw z branż: deweloperskiej, TSL, energetycznej, finansowej, nowych technologii i edukacyjnej. W ramach długofalowych projektów współtworzy strategie komunikacji, odpowiada za bieżące kontakty firm z mediami i przygotowywanie materiałów prasowych, koordynuje i wspiera działania w social mediach, doradza w sytuacjach kryzysowych. Ma bogate doświadczenia w kreowaniu i realizacji: konferencji i briefingów prasowych, seminariów i paneli dyskusyjnych, wydarzeń i uroczystości firmowych. Partnerka PR w Around Brand Consulting.

Stowarzyszenie Absolwentów MBA jest niezależną organizacją działającą od 2013 roku w Trójmieście. Skupia absolwentów i słuchaczy MBA wywodzących się z różnych uczelni w tym: WSB, PG, GFKM, UG, Koźmiński, WSL, UE, ZSB, MMBS. Więcej informacji na www.mba-absolwenci.pl.

Partnerem wydarzenia jest GFKM.

Zapraszamy na spotkanie społeczności MBA!

, ,