Go to Top

Rozmowa rekrutacyjna – sztuka prezentacji

Stowarzyszenie Absolwentów MBA zaprasza na ostatnie przed wakacjami spotkanie pt. Rozmowa rekrutacyjna – sztuka prezentacji z cyklu Kariera Menadżera XXI wieku, które odbędzie się 28.06.2017r. (środa) w godz. 17.30 – 20.00, w Olivia Business Centre – O4, sala Jowisz.

Program spotkania:

  • Networkingowy kwadrans przy kawie
  • Powitanie: Małgorzata Tobiszewska, prezes SA MBA oraz Ewelina Strawa,  koordynator projektu „Kariera Menadżera XXI wieku”
  • Inspiracje Biznesowe: Jacek Barzowski i Jarosław Filipczak
  • Rozmowa rekrutacyjna – sztuka prezentacji: Magdalena Kozłowska –Manager, Łowca Talentów i HR Business Partner dla Zarządów
  • Networking – ciąg dalszy


Rozmowa kwalifikacyjna nie jest zwyczajną rozmową, powinna być przygotowana, a nie improwizowana. Jej skuteczność zależy od umiejętności pytającego, od umiejętności stworzenia atmosfery niezbędnej do otwartości w komunikacji, od umiejętności zadawania odpowiednich pytań oraz od umiejętności interpretacji wyników rozmowy i unikania błędów w postrzeganiu. 
Nie zawsze tak bywa, czasami to długa lista pytań pozbawionych sensu.              

Warsztat skierowany jest zarówno do osób, które zamierzają poszukiwać nowej pracy ale również do tych managerów, którzy w swoich firmach przeprowadzają rozmowy rekrutacyjne z kandydatami do pracy.                                                  

Jeśli jesteście ciekawi jak należy się przygotować do rozmowy, jak odpowiadać na szablonowe/przewidywalne pytania, jak pokierować rozmową kiedy mamy do czynienia z niedoświadczonym rekruterem, a także od strony pracodawcy przeprowadzającego rozmowy w jaki sposób ułożyć scenariusz spotkania z kandydatem żeby zatrudnić najlepszych – już dziś zapraszam na Rozmowę Rekrutacyjną widzianą oczami headhutera.                                                                

Magdalena Kozłowska

Rejestracja: www.samba-2017-06-28.evenea.pl

Zasady uczestnictwa w spotkaniu SA MBA:

  • Członkowie SA MBA – rejestracja bezpłatna.
  • Kandydat do SA MBA (absolwent lub słuchacz MBA, który pierwszy raz uczestniczy w spotkaniu SA MBA) – rejestracja bezpłatna.
  • Sympatyk SA MBA (osoba, która nie jest członkiem i uczestniczyła już bezpłatnie w spotkaniu stowarzyszenia), chcący wziąć udział w spotkaniu poproszony zostanie o dokonanie wpłaty 50 zł na konto SA MBA z dopiskiem: Darowizna na cele statutowe SA MBA – Imię i nazwisko Sympatyka.

SAMBA 2017.06.28 - Rozmowa rekrutacyjna

 

, , , , , , , , ,