Go to Top

SA MBA partnerem I Zjazdu Absolwentów MBA Wyższej Szkoły Bankowej

W dniu 19.03. 2016r w gościnnych progach Koziego Grodu, z inicjatywy Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Absolwentów MBA, odbył się I Zjazd Absolwentów MBA. Pierwszy program MBA Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku uruchomiła w 2011r,  a więc w tym roku mija 5 lat od momentu kiedy słuchacze spotkali się na pierwszych zajęciach. To był dobry moment na spotkanie po latach.

W zjeździe uczestniczyli przedstawiciele wszystkich roczników, więc spotkanie rozpoczęła sesja networkingowa prowadzona przez Ireneusza Osińskiego. Spotkanie otworzyła i przywitała gości Izabela Bednarska – Dyrektor Programu MBA w WSB w Gdańsku, opowiadając o kolejnych sukcesach WSB w rankingach MBA. Małgorzata Tobiszewska – prezes Stowarzyszenia Absolwentów MBA witając gości opowiedziała o genezie SA MBA i zaprosiła do włączania się we wspólne działania. Natomiast gościem specjalnym był Sebastian Mikosz, prezes eSKY, dwukrotny prezes PLL LOT, autor książki „Leci  z nami pilot”. Spotkanie z prezesem Sebastianem Mikoszem odbyło się pod nieco intrygującym tytułem „Śpieszmy się kochać prezesów, tak szybko odchodzą”. Sebastian Mikosz opowiedział o swoich trudnych decyzjach menadżerskich, wyborach, których musiał dokonywać oraz swojej pasji do lotnictwa.

W opiniach uczestników spotkanie (zarówno część oficjalna, jak również ta mniej oficjalna) było bardzo udane. Dziękujemy Wyższej Szkole Bankowej oraz Dyrektor MBA – Izabeli Bednarskiej za organizację I Zjazdu Absolwentów MBA. Liczymy, że na kolejnym zjeździe spotkamy się w jeszcze szerszym gronie!

Zjazd MBA

, , , , , , , , ,