Go to Top

Targi Nowoczesnego Mężczyzny – Stary Maneż 27.05.2017

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie Absolwentów MBA objęło patronatem TARGI NOWOCZESNEGO MĘŻCZYZNY , które odbędą się w dniu 27.05.2017 w Starym Maneżu w Gdańsku, Garnizon, ul. Słowackiego 23, od godziny 11.00 do godziny 16.00.

 

Spotkanie poprowadzi Jarosław Waśkiewicz, Redaktor Naczelny serwisu Biznesnafali.pl oraz Prezes Klubu „Marka jest Kobietą” i Paulina Marwińska właścicielka agencji marketingowej MAARWIN.

Targi – jak sama nazwa wskazuje – są dedykowane dla nowoczesnych mężczyzn oraz i ich partnerek. Podczas wydarzenia, zaprezentujemy wiele marek z zakresu Motoryzacji, Podróży, Mody, Nowinek technologicznych, Urody, Rozwiązań dla Biznesu oraz Sportu.

Goście, będą mieli również okazję wysłuchać prelegentów, którzy swoją pasję przekuli w biznes i  mogą stać się inspiracją dla innych. W tym wyjątkowym dniu, goście będą mieli również okazję uczestniczyć w wykładach o bardzo różnorodnej tematyce.

SPECJALNI GOŚCIE WYDARZENIA:

 1. Krzysztof Łoszewski – kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code’, autor książek o modzie męskiej – „Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual. Męski Styl”, „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej”
  2. Jacek Bonecki – artysta, fotograf i popularyzator fotografii, reprezentant nurtu hiperrealizmu, formalista a także operator filmowy, producent telewizyjny i dziennikarz. Jest artystą wciąż poszukującym, postacią wszechstronną i nieprzewidywalną zarazem.
  3. Piotr Bucki – coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukach i psycholingwistyce.
  4. Renata Majewska – ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej.
  5. Karolina Sozańska- Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.
  6. Magdalena Koźmala – Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by…, Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.
  7. Jolanta Golianek – Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne „Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała”, „Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność”. Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę ” Kobieta z bliznami”
  8. Grażyna Paturalska – kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”.
  9. Aniceta Bosak – specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.
 2. Łukasz Dusza – założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze i jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe.
 3. Przemysław Gwardzikniezależny sommelier, pasjonat drogich alkoholi, właściciel Pracowni Red Wine&Whisky.

PLAN TARGÓW:

11.00 – przywitanie Gości targowych oraz Wystawców

11.00 do 16.00 pokaz PASJI I NIEOGRANICZONEJ WYOBRAŹNI – rzeźbienie w drewnie na zewnątrz Starego Maneża – ROBERT WYSKIEL

11.30 – 13.00 pokaz PASJI I ADRENALINY STRONGMAN – na scenie wystąpi MACIEJ HIRSZ, MATEUSZ OSTASZEWSKI, LUBOMIR LIBACKI

13.00 – 14.00 panel dyskusyjny o MODA MĘSKA

14.00 – 15.00 PASJA – O RAJDZIE DAKAR Z JACEKIEM BONECKIM- artystą, fotografem i popularyzatorem fotografii, reprezentantem nurtu hiperrealizmu, formalistą a także operatorem filmowym, producentem telewizyjnym i dziennikarzem.

15.00 – 15.15 ODWAGA, WALKA O ŻYCIE, WIELKIE SERCE – spotkanie z Jolanta Golianek – Prezes Fundacji Poparzeni, logopeda, pedagog, terapeuta społeczno-rodzinny. Prowadzi wykłady motywacyjne „Jak rozmawiać z pacjentami po oparzeniu ciała”, „Jak zaakceptować swoją niepełnosprawność”. Inicjatorka akcji społecznej na całą Polskę ” Kobieta z bliznami” .

15.15 – 16.00 PRELEKCJA NA TEMAT WIN I WHISKY – spotkanie z PRZEMYSŁAWEM GWARDZIK – właścicielem Red Wine & Whisky

16:00  ZAKOŃCZENIE TARGÓW

*Uczestnicy panelu:

Krzysztof Łoszewski – kostiumograf, dziennikarz i specjalista w zakresie dress code’, autor książek o modzie męskiej – „Dress Code. Tajemnice męskiej elegancji”, „Smart Casual. Męski Styl”, „Od spódnicy do spodni. Historia mody męskiej”.

Grażyna Paturalska – kreatorka wizerunku biznesowego i publicznego, stylistka i personal shopperka. Autorka wielu popularnych audycji radiowych oraz poradników o modzie i stylu dla kobiet i mężczyzn: „Ubierz duszę” oraz „Ubierz (J)Ego”.

Zbigniew Famuła – właściciel sklepu KlasyczneButy.pl, który oferuje ekskluzywne, ręcznie szyte kolekcje butów męskich, wykonanych z najwyższej jakości skór, ale przede wszystkim miłośnik obuwia.

Łukasz Dusza – założyciel Time for Design, który opowie o najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędach w ubiorze i jak niedużym kosztem stworzyć profesjonalny, biznesowy, męski wizerunek i jak to się przekłada na relacje biznesowe

W trakcie trwania TARGÓW NOWOCZESNEGO MĘŻCZYZNY zapraszamy Państwa na WYKŁADY w sali konferencyjnej.

PLAN WYKŁADÓW:

13.00 – 13.40 RENATA MAJEWSKA, ekspertka z zakresu psychologii koloru, trenerka, coach wizerunku, właścicielka firmy doradczo-szkoleniowej RM Image Consulting i Atelier Urody i Stylu Renaty Majewskiej

TEMAT: JAK PRZEZ KOLOR ODBIERANY JEST DRUGI CZŁOWIEK

13.50 – 14.30 KAROLINA SOZAŃSKA Dyrektor Zarządzający/ właściciel HOLISTIC CLINIC Gdynia. Od dwóch lat stara się zwiększyć zainteresowanie mężczyzn medycyną estetyczną poprzez spotkania edukacyjne, rozbudowując ofertę kliniki o dedykowane im usługi.

TEMAT: MEDYCYNA ESTETYCZNA DLA MĘŻCZYZN

14.40 – 15.20 MAGDALENA KOŹMALA Redaktor Naczelna portalu Business &Prestige, Producent programu Inspired by…, Dyrektor Akademii Business & Prestige. Ekspert mowy ciała i budowania relacji w biznesie, trener, coach.

TEMAT: MOWA CIAŁA A WIZERUNEK W BIZNESIE

15.30 –  16.15 ANICETA BOSAK specjalizuje się w szkoleniach związanych z budowaniem relacji: sprzedaży, obsługi klienta, negocjacji i prezentacji biznesowych. Licencjonowany trener, coach.

16.15 – 17.45 PIOTR BUCK coach, trener biznesu, dziennikarz, który od 16 lat pomaga ludziom szlifować komunikację w różnych obszarach. Zawsze bazuje na psychologii poznawczej, neuro-naukac i psycholingwistyce.

TEMAT: NARYSUJ KUBEK! JAK PERSPEKTYWA WPŁYWA NA TWOJE FUNKCJONOWANIE, MOTYWACJĘ I DOBROSTAN

Z faktami się nie dyskutuje. Fakty się interpretuje. Od tego, jak postrzegasz rzeczywistość i co z niej wybierasz zależy wiele: motywacja, dobrostan, poczucie szczęścia i sukces…

Bilety można kupić:

https://nowoczesnym.evenea.pl/

Więcej informacji:

www.nowoczesnymezczyzna.com.pl

https://www.facebook.com/events/405051833193315/

, , , , , , , , , , , , , ,